Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

SONUNA DEK SONSUZA DEK KESİNTİSİZ DEMOKRASİ

5 Nisan 2021
12 kez okundu
SONUNA DEK SONSUZA DEK KESİNTİSİZ DEMOKRASİ için yorumlar kapalı
104 kendini bilmez emekli amiralin birliğe beraberliğe en çok ihtiyacımızın olduğu, millet ve devlet olarak önce sağlık dediğimiz bir dönemde kaleme aldıkları bildiri son derece talihsiz, bir o kadarda yersiz ve hadsiz olmuştur.
Kimden nereden hangi sebeble olursa olsun demokratik ve hukuki olmayan gerekçe haksız hadsiz ve darbeci zihniyet gerekçesi olup, demokrasinin yerine geçirilerek milli iradenin yok sayılması düşüncesi kabul edilecek bir husus asla değildir. Milli iradenin tecillisine saygı esas olmalıdır.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetin ilelebet hür ve bağımsız yaşaması ve yaşatılması için SONUNA DEK ve SONSUZA DEK KESİNTİSİZ DEMOKRASİ diyor ve sahip çıkacağımızın bilinmesini istiyoruz.
Yakın geçmişte çok büyük acıları yaşamış bir devletin bir milletin bu ve benzer eski hastalıklı kafalara, yapılara asla müsade etmeyeceği bilinmeli ve herkes hesabını kitabını buna göre yapmalıdır. Cumhuriyetimiz, demokrasimiz ilkemiz, ülkümüz ve ülkemiz adına şiddetle kınıyor ve telin ediyoruz

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

4/C/B SÖZLEŞMELİ PERSONELLERİN YILLIK İZİNLERİNİN 30 GÜNDEN 20 GÜNE DÜŞÜRÜLMESİ KABUL EDİLMESİ MÜMKÜN OLMAYAN, DPB GÖRÜŞÜNE AYKIRI BİR KARARDIR.

http://turkenerjisen.org.tr/?p=10047

Powered by WordPress Popup