Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen

SENDİKAMIZIN 6694 DUYARLI ÜYESİNE YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

SENDİKAMIZIN 6694 DUYARLI ÜYESİNE YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

SENDİKAMIZIN 6694 DUYARLI ÜYESİNE YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Türk Enerji-Sen ailesinin değerli mensupları,
15 Mayıs 2015 tarihi itibariyle bir yetki dönemini daha geride bırakmış bulunmaktayız. Sendikamızın üye sayısı 6.694 olarak gerçekleşmiştir. Makina Kimya Endüstrisi Kurumu, Eti Maden, Türkiye Atom Endüstrisi Kurumu ve Gayrimenkul A.Ş. de kamu görevlilerinin teveccühü ile sendikamız tekrar yetkili olmuştur. Diğer kurumlarımızda da üye sayımız artmıştır.Sendikamıza üye olarak bize güvenen, destek olanarkadaşlarımıza teşekkür ederiz. İşkolumuzdaki baskılar özelleştirme ve küçülmelere rağmen üye sayımızın artması önemlidir.
Bizler genel başkanı, genel merkez yöneticileri, şube başkanları, şube yöneticileri, temsilcileri, üyeleri, kadınlar komisyonu üyeleri ve sendika personeli ile bir aileyiz. Hepimiz bir gaye için uğraşıyoruz. Bu gaye sendikamızın her geçen gün bir önceki güne göre daha başarılı olması ve üyelerimize daha fazla katkı sunmasıdır. Bu birliktelik ve bu ekip çalışması ile bugünkü başarı düzeyine gelmiş bulunmaktayız. Bundan sonrada aynı ekip ruhuyla, aynı birliktelikle, aynı azimle ve en önemlisi birbirimize karşı duyduğumuz sevgi ve saygıyla çalışacağımıza inancım tamdır. Hepimizin emeği ile gerçekleşen başarı düzeyini, yine hepimizin emeği ve gayreti ile sürdüreceğiz.
Gerek üyelerimiz ve gerekse kurumlarımız ile ilgili sorunların çözümü için geçmişte göstermiş olduğumuz çabamız artarak devam edecektir. Bize güvenerek destek olan tüm kamu görevlilerinin teveccühüne layık olmaya özen göstereceğiz. Kurum yöneticileri ile diyaloğa açık ancak kamu görevlilerinin kazanımlarına yapılacak her türlü saldırıya karşı kararlı duruşumuz devam edecektir.
Biz inanıyoruz ki; sendikamızın her kademesinde görev yapan arkadaşlarımızın çabalarıyla birgün mutlaka iş kolumuzdaki her memur Türk Enerji-Sen ailesine katılacaktır. İşkolumuzun nitelikli ve gerçek yetkili sendikası Türk Enerji-Sen olacaktır.
Hukukun egemen olduğu ve mevzuatın herkese eşit uygulandığı, demokrasinin tüm kurum ve kuruluşlarıyla işlediği bir yönetim anlayışı tesis edilene kadar mücadelemiz devam edecektir.
Yukarıda ifade ettiğim duygularla alınan sonucun hepimize hayırlı olmasını diler,teşkilatımızın tüm fertlerine saygı ve sevgilerimi sunarım.
Sendikamızın kuruluşunda ve sonraki aşamalarda görev alan tüm sendika büyüklerimize teşekkür eder, vefat edenlere Allah’ tan rahmet dilerim.

Yönetim kurulu adına,
Mehmet Özer
Genel Başkan

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.