Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

SENDİKAMIZ BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİ.

21 Ocak 2016
1.743 kez okundu
SENDİKAMIZ BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİ. için yorumlar kapalı

Sendikamızın başkanlar kurulu toplantısı; şube başkanlarımız ve il temsilcilerimizin katılımıyla 17 Ocak 2016 tarihinde Antalya’ da gerçekleştirildi.
Genel başkanımız Mehmet Özer’ in başkanlığında gerçekleşen ve hizmet kolumuzdaki kamu görevlilerinin sorunları ile önümüzdeki süreç de yapılması gerekenlerin tartışıldığı toplantıya; Genel başkan yardımcılarımız Celal Burak Oğuzhan, Mustafa Tümer, Temel Yaşar, Namık Altıparmak, şube başkanlarımız ve il temsilcilerimiz katılmışlardır.
Toplantı, Genel başkan yardımcımız Celal Burak Oğuzhan’ ın açılış konuşmasıyla başladı.
Başkanlar kurulu toplantısına, katılımcıları selamlayarak başlayan Genel Başkanımız Mehmet Özer,  ülke gündemi ve çalışma hayatına dair önemli değerlendirmelerde bulundu.
Genel başkan yardımcımız Mustafa Tümer’ in sendikamızın teşkilatlanma çalışmaları ve şubelerimizin üye sayıları ile ilgili bilgilendirme yaptığı toplantıda, Genel başkan yardımcılarımız Temel Yaşar ve Namık Altıparmak’ da sekretaryaları ile ilgili bilgi vermişlerdir.
Toplantının ikinci bölümünde şube başkanlarımız ve il temsilcilerimiz söz alarak; Genel merkez yönetiminden beklentileri ve yapacakları faaliyetleri hakkında bilgi vermişlerdir.
Sendikamızın bundan sonraki faaliyetlerine ışık tutacak önemli görüşlerin ortaya çıktığı toplantımız oldukça faydalı olmuştur.
Tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.