Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

RAHMET MİNNET VE SAYGIYLA ANIYORUZ…….

9 Kasım 2017
226 kez okundu
RAHMET MİNNET VE SAYGIYLA ANIYORUZ……. için yorumlar kapalı

”Türkiye Cumhuriyeti’ nin kurucusu, büyük devlet adamı Mustafa Kemal ATATÜRK’ü sonsuzluğa uğurladığımız günün yıl dönümünde saygı, rahmet ve minnet duygularımızla anıyoruz.
Atatürk, hayatı boyunca sürdürdüğü bağımsızlık ve uygarlık mücadelesindeki tüm gücünü Türk ulusuna olan inancından ve güveninden almıştır.
İleri görüşlülüğü, dünya dengelerini  iyi analiz etmesi, Türk Milletine ve insanlığa verdiği önem, İnkılapçı kimliği ile;  Atatürk hiç şüphesiz dünyanın en önemli liderlerinden biri olmuştur.
Canımızdan değerli bildiğimiz topraklarımızı yağmalamaya çalışanları, kutsal değerlerimizi hiçe saymayanları,  “geldikleri gibi” gönderen bir iradeye öncülük ve önderlik  yapan kahramanımızı unutmamalı ve unutturmamalıyız.
 Çok büyük devlet adamlarına ve kahramanlara sahip olan  bir millet olarak bizde; birlik ve diri olarak her türlü ihanete ve kirli oyunlara karşı ecdadımızın gösterdiği iradeyi gösterip bu vatan topraklarını kanlarıyla sulayarak bize bırakan tüm şehit ve gazilerimize borcumuzu ve geleceğimize de mirasımızı bırakmak zorundayız.
Bu duygu ve düşüncelerle vefatının 79. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ve dava arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş şehitlerimizi, gazilerimizi şükranla, minnetle ve saygıyla anıyoruz.”
Yönetim Kurulu Adına
     Türk Enerji-Sen
      Genel Başkanı
     Mehmet ÖZER

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.