Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

TÜRK ENERJİ- SEN 6. OLAĞAN GENEL KURUL YAPILDI

16 Ocak 2018
598 kez okundu
TÜRK ENERJİ- SEN 6. OLAĞAN GENEL KURUL YAPILDI için yorumlar kapalı

 

 

TÜRK ENERJİ-SEN’DE NÖBET DEĞİŞİMİ

Demokratik ve olgun bir şekilde gerçekleşen Genel Kurul coşku içinde  yapıldı, Genel Kurulda iki ayrı liste yarışırken Yönetim, Disiplin ve Denetim Kurulları asil ve yedek üyelikleri seçimi 13-14 Ocak Pazar günü gerçekleştirildi. Adaylar dostça bir hizmet yarışına talip oldular.

Yapılan oylamada, yarışın galibi önceki dönem Türk Enerji-Sen’in Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Mustafa Tümer ve ekibi oldu.

 

Seçimin ardından konuşan yeni Genel Başkan Tümer, Türk Enerji-Sen’in kutlu yürüyüşü devam edecektir. Oluşturduğumuz dostluk, kardeşlik ve birlikteliğimizi kimse bozamayacaktır. Seçimler bir demokrasi yarışıdır. Bu yarışı bir şenliğe dönüştüren tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Teşkilatımızda emeği geçen bütün dava arkadaşlarıma minnet ve şükranlarımı arz ediyorum. Allah yardımcımız olsun” dedi.

TEŞKİLATIMIZA HAYIRLI OLSUN !.
TÜRK ENERJİ-SEN’imizin 6. Olağan Genel Kurulu, camiamıza yakışan bir olgunlukla, başarı ile tamamlanmıştır.
Anadolumuzun dört bir yanından Ankara’ya gelerek Kurultayımıza katılan kıymetli delegasyonumuza, şahsım ve teşkilatımız adına şükranlarımı sunuyorum.

Kaybedenin olmadığı, kazananın ise TÜRK ENERJİ-SEN olduğu Genel Kurul sonuçlarının camiamıza, Kamu çalışanlarına, son Türk devletine ve Türk Milleti’ne hayırlı olmasını diliyorum.

Önceki dönemde birlikte görev yaptığım ve Sendikamıza emeği geçen arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum.

Bu vesile ile Genel Kurulda şahsıma ve arkadaşlarıma gösterilen teveccühe teşekkür ediyorum.
Yeni seçilen arkadaşlarımıza da Yüce Allah’tan muvafakiyetler diliyor, teşkilatımızın tüm mensuplarını sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.