Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

MKEK GENEL MÜDÜRÜ AHMET TAŞKIN’I ZİYARET ETTİK.

2 Şubat 2018
464 kez okundu
MKEK GENEL MÜDÜRÜ AHMET TAŞKIN’I ZİYARET ETTİK. için yorumlar kapalı

Genel başkanımız Mustafa Tümer, beraberinde Genel Başkan Yardımcımız Ahmet Çağlaroğlu, Genel Başkan Yardımcımız Selamet Eryiğit Genel Başkan Yardımcımız Osman Kılıç Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi İlker Mazılıgüney ve Ankara 1 nolu Şube Başkan yardımcısı İhsan Atak  ile  Elmadağ Barut Fabrikası Müdürlüğü Temsilcimiz Adem Kaplanın bulunduğu heyet ile MKEK Genel Müdürümüz Sn. Ahmet Taşkın’ı  ziyaret etmiştir.

Makine Kimya Endüstrisi Kurumunun;  Türkiye’nin en güzide kuruluşlarından biri olduğunu; yaşanan şu günlerde bir kere daha anlaşıldığını ve Türk Enerji-Sen olarak MKEK’ i çok önemsediğimizi belirten Tümer; üyelerimizin sorunlarını ve  yaşanılan mağduriyetleri aktarmıştır.

Görüşmede; Genel Başkanımız Mustafa Tümer, Genel Müdürümüz Ahmet Taşkın’a Skala Ayarlamasıyla İlgili bilgilerini, bu konuda yaşanılan mağduriyetlerin yaşanmaması ile ilgili yapılması gerekenler hakkındaki görüşlerini anlattı,

Kurum çalışanlarının, özelliklede Elmadağ Barut Fabrikası Müdürlüğünde vardiyalı personelin Servis problemini dile getirdi.

 

MKEK Genel Müdürümüz Sn. Ahmet Taşkın; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sorunların çözümü konusundaki hassasiyetini vurguladı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.