Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

TEŞKİLATIMIZ SAĞOLSUN VAROLSUN

 

Değerli Yol arkadaşlarım;

13-14 Ocak tarihinde yapılan 6.Olağan Genel Kurul sonrası teşkilatımızın en üst organı olan Genel Kurul delegelerimizin teveccühleri ile göreve seçilen Yeni Genel Merkez Yönetim Kurulu olarak; üstlendiğimiz görevin sorumluluk,şuur ve bilinci ile saygı,sabır ve hoşgörü ekseninde kurucu değerlerinden sapma yapmadan bu kutsi ve ulvi yolda teşkilatımızın her kademesindeki yetkili görevli tüm arkadaşlarımız ile birlikte çıktığımız yolda inanç iman ve inandığımız değerler ve ilkeler üzerinden görevimize başladık.

 

Genel Kurul yılı olmasına rağmen,15 Mayıs 2018 yetki süreci kapsamında teşkilatımızın göstermiş olduğu azim ve kararlılığı çalışma gayreti ve çabası hakikaten takdire şayan olup bu satırlardan; TÜRKİYE SEVDALISI tüm teşkilatımıza Genel Yöneticilerimize,Şube Başkanlarımıza,Yönetim Kurullarına İl,İlçe,İşyeri ve Sendika temsilcilerimize Şükran’larımı sunuyorum.

 

Kısa teşkilat çalışma proğramı dahilinde yapılan çalışmalar neticesinde her türlü olumsuzluklara, ahlaksızlıklara rağmen geçen 15 Mayıs 2017 sayısına çok yakın sayıda 5600 üye sayısı ile 15 Mayıs 2018 dönemini tamamlamış bulunmaktayız.

Emeği geçen teşkilatımızın her kademesindeki yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

 

Değerli arkadaşlarım, Türk Enerji Sendikası içerisinden geçtiği dönem itibarı ile YARIMIN BİRDEN BÜYÜK OLDUĞU BİR dönemi yaşamakta olup Allah nasip ederse ve teşkilatımız ortaya koyacağı irade ile bu zor zamanında atlatıp yoluna devam edecektir.

 

Bu arada Türkiye Kamu-Sen’imize bağlı Sendikalarımız ve şubelerimiz başta olmak üzere ortaya koydukları irade ve azimden dolayı tebrik ediyorum.

 

Bu vesile ilede tüm teşkilatımızın Ramazan Bayramını şeker tadında kutlamalarını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.