Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

HER İKİ BAYRAMINDA KUTLU OLSUN TÜRKİYE KAMU-SEN

14 Haziran 2018
190 kez okundu
HER İKİ BAYRAMINDA KUTLU OLSUN TÜRKİYE KAMU-SEN için yorumlar kapalı


Ne mutlu bizlere ki kuruluş yılımızı kutladığımız günlerde mübarek Ramazan bayramınıda karşılamaya hazırlanıyoruz. Bizleri bu günlere ulaştıran ve her iki güzelliğide yaşatan yüce rabbimize şükrediyor, bu güzelliği bizlerle yaşayan paylaşan tüm teşkilat mensuplarımıza nice 26 yıllar ve mutlu bayramlar diliyoruz.

Çeyrek asrı aşan bir zamanda, her türlü güç koşullara rağmen bir ulu çınar misali milli ve manevi konularda, sendikal alanda dimdik ayakta duran Türkiye Kamu-Sen, sevdası Türkiye olanların kurduğu, ”İlkemiz önce ülkemiz” diyenlerin omuz verip bu günlere taşıdığı büyük bir sevdanın adıdır. “TÜRKİYE KAMU-SEN”

Kuruluşundan bu yana inandığı yoldan dönmeden, hak bildiğinden ödün vermeden eğilip bükülmeden kamu çalışanlarının hak ve menfaatlerinin korunması ve geliştirilmesi başta olmak üzere ülkemizin milli ve manevi konularında milletimizin hassasiyetlerinden yana kesin ve net tavır koyan Türkiye Kamu-Sen ilkeleri ve sendikacılığa kattığı erdemlerle bu günlere gelmiştir. Yüce Allah birliğimiz beraberliğimiz ve bundan geri koymasın.

Aradan geçen çeyrek asır boyunca Türk memur sendikacılığında kendini kabul ettirdiği gibi taraflı tarafsız her kesimden haklı takdir kazanmış ve bir mesele olduğunda
“ÇÖZERSE TÜRKİYE KAMU-SEN ÇÖZER” sözünü her türlü gayri ahlaki; olumsuz sendikal ve siyasi iklime rağmen söyletebilmiştir.

Kurucu büyüklerimizden bu yana görev yapan emeği geçen teşkilatımızın her kademesindeki arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yine bu gün aramızda olamayıp ebediyete intikal edenlerimize yüce Allah’tan rahmet diliyor, teşkilatımızın her kademesinde Sn.Önder Kahveci Genel başkanımızdan sendikalarımızın Genel Başkanlarına Genel Merkez yöneticilerine,
şube başkanlarına, şube yönetim kurulu üyelerine ,il-ilçe-işyeri ve sendika temsilcilerimize kadar bu çok zor dönemde üstlendikleri görevlerinde yürekten başarılar diliyoruz.

Edirne’den Kars’a -Samsun’dan Adana’ya memleketimizin dört bir yanında 500 e yakın şubesi ve 400 bin cesur yürek üyesi ile 26 yıldır ilkeli ve dik duruşu ile ayakta;dostuna güven veren vefalı, güçlü ve güvenilir “DOST SENDİKAMIZ” bundan sonrada kurucu ayarlarından sapmadan yoluna devam edecektir.
Nice 26 yıllar olsun TÜRKİYE KAMU-SEN’im.

Bu vesile teşkilatımızın tüm mensuplarının mübarek Ramazan bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum. sevdikleriniz ve sevenleriniz ile şeker tadında hayırlı huzurlu mutlu bayramlar diliyorum.

Yönetim Kurulu Adına 

Türk Enerji-Sen Genel Başkanı 

Mustafa Tümer

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.