Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

TÜRK ENERJİ-SEN 26 YAŞINDA

19 Haziran 2018
186 kez okundu
TÜRK ENERJİ-SEN 26 YAŞINDA için yorumlar kapalı

Genel Başkanımız Mustafa Tümer’in; kuruluşumuzun 26. yılında sosyal basındaki açıklaması

Takvimler 18 Haziran 1992
Tarihini gösterirken Bir avuç Türkiye Sevdalısının bir araya gelerek toprağa diktikleri fidan bu gün altında binlerce Türkiye Sevdalısını bir araya getiren bir büyük Çınar olmuştur.

26. kuruluş yılımızı kutladığımız günlerde öncelikle bizleri bu günlere ulaştıran ve bu güzelliği yaşatan yüce Allah’amıza şükrediyoruz.
Kuruluşundan bu yana teşkilatımıza emeği geçen ve bizim bu günlere gelmemize vesile olan büyüklerimize teşekkür ediyor,
kuruluş günümüzü bizlerle yaşayan paylaşan tüm teşkilat mensuplarımıza nice 26 yıllar diliyoruz.

26 yıllık süre içerisinde çeyrek asırdır karşısına çıkan her türlü güçlüklere göğüs geren, herkese ve her şeye rağmen bir çınar gibi ülkemizin milli ve manevi konularıda dahil olmak üzere özelliklede sendikacılık anlamında dik duruş gösteren
Türkiye sevdalılarının kurduğu, “İlkemiz önce ülkemiz” diyen yiğit yüreklilerin güç verip bu günlere taşıdığı bir büyük sevdanın adıdır.
TÜRK ENERJİ-SEN”

Sendikamız,sendikal mücadeleye başladığı günden bu yana hak bildiğinden taviz vermeden eğilmeden bükülmeden kamu çalışanlarının hak ve menfaatlerinin korunması ve geliştirilmesi başta olmak üzere mücadeleden asla vazgeçmemiştir.
Türk Enerji-Sen ilkeleri ve sendikacılığa kattığı değerler manzumesi ile bu günlere gelmiştir.

Kurucu büyüklerimizden bu yana görev yapan emeği geçen teşkilatımızın her kademesindeki arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yine bu gün aramızda olamayıp ebediyete intikal edenlerimize yüce Allah’tan rahmet diliyor, teşkilat bünyemizde Genel başkanımızdan Genel Merkez yöneticilerine, şube başkanlarımıza, şube yönetim kurulu üyelerimize ,il-ilçe-işyeri ve sendika temsilcilerimize kadar bu çok zor dönemde üstlendikleri görevlerinde yürekten başarılar diliyoruz.

TÜRK ENERJİ-SEN 26 yıldır ilkelerinden ve dik duruşundan asla vazgeçmeyen dostuna güven veren güçlü ve güvenilir “TEK YÜREK TEK BİLEK” dir.
TÜRK ENERJİ- SEN bundan sonrada kurucu ayarlarından sapmadan, inandığı değerlerden ödün vermeden emin adımlarla,inatla ve ısrarla sendikacılığın kızılelmasına ulaşmak için yoluna devam edecektir.
Cenab-ı Hak birliğimizden beraberliğimizden ve bu günlerimizden geri koymasın. İnanmış iman etmiş siz sevdası Türkiye olanların sevdası bitmedikçe bu bayrak inmeyecek.
Nice 26 yıllar olsun TÜRK ENERJİ-SEN’im

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.