Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

KONFEDERASYONUMUZDAN TÜRK-İŞ`E ZİYARET

31 Temmuz 2018
154 kez okundu
KONFEDERASYONUMUZDAN TÜRK-İŞ`E ZİYARET için yorumlar kapalı

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Yönetim Kurulu üyelerimiz TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Yol-İş Genel Başkanı Ramazan Ağar da hazır bulundu.

 

TÜRK-İŞ Genel Merkezinde gerçekleşen görüşmede çalışma hayatı ve gündemdeki konular değerlendirildi.

 

ÖNDER KAHVECİ: TÜRK-İŞ’İN ÇALIŞMA YAŞAMINA KATKILARINI ÖNEMSİYORUZ

 

Genel Başkan Önder Kahveci, TÜRK-İŞ’in çalışma hayatındaki yeri ve önemine vurgu yaparken, “Türkiye’de sendikacılığın temellerini oluşturan TÜRK-İŞ’in istihdam hayatı ve çalışma ilişkilerine kattıkları ortadadır. Birlikten kuvvet doğar ilkesini özümseyen Türkiye Kamu-Sen, sivil toplum kuruluşlarının da birlik ve beraberlik içinde olmasını önemsemektedir. Bu nedenle TÜRK-İŞ ile her zaman olduğu gibi bundan sonrada sorunların çözümü, çalışanların refahı ve huzuru noktasında da beraber hareket etme duyarlılığında olacağız” dedi.

 

ERGÜN ATALAY: TÜRKİYE KAMU-SEN İLE OMUZ OMUZAYIZ

 

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade eden TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, bundan önceki süreçte olduğu gibi bundan sonrada Türkiye Kamu-Sen ile her zaman omuz omuza olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.