Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

KOSGEB’DE 3600 EK GÖSTERGE + MAKAM TAZMİNATI + KORUYUCU GİYİM YARDIMI HAYIRLI OLSUN

17 Ağustos 2018
398 kez okundu
KOSGEB’DE 3600 EK GÖSTERGE + MAKAM TAZMİNATI + KORUYUCU GİYİM YARDIMI HAYIRLI OLSUN için yorumlar kapalı

KOSGEB’de görev yapmakta olan KOBİ Uzmanlarımızın 3600 Ek Gösterge ve Makam Tazminatı hakları, Sendikamızın verdiği haklı mücadele ve KOSGEB Başkanımız Sayın Cevahir UZKURT Beyin ortaya koyduğu irade sonucunda elde edilmiştir.

Bu çerçevede KOSGEB Başkan Yardımcımız Sayın Recep Ali ERDOĞAN Beye gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde, Sendikamızın yıllar öncesinden başlayarak talep ettiği “Koruyucu Giyim Yardımı”nın da kısa zamanda hayata geçeceğini büyük bir mutlulukla öğrenmiş bulunmaktayız.

Sendikamız TÜRK ENERJİ-SEN’in Kurum Yetkili Sendikası olduğu 2009-2011 döneminde tüm Kurum İdari Kurum Toplantıları’nda kararlılıkla dile getirdiği bu hakların elde edilmesinde emeği geçen KOSGEB Başkanımız Sayın Cevahir UZKURT, Başkan Yardımcımız Sayın Recep Ali ERDOĞAN, İnsan Kaynakları Daire Başkanımız Sayın Asım TÜRKMEN ile Tahakkuk ve Özlük İşleri Müdürümüz Sayın Gülay ÇETİN’e teşekkür ediyoruz.

Bu vesileyle, konuyu yıllar önceden KOSGEB’in sendikal gündemi haline getiren TÜRK ENERJİ-SEN Ankara III Nolu Şube Yöneticilerimiz Fatih Mehmet KILIÇ, Baha Bülent ANDİÇ ve Hacı ÖZTAŞKIN’ı gayretlerinden dolayı kutluyoruz.

Sendikamız TÜRK ENERJİ-SEN’in yol gösteren ve hak arayan kararlı mücadelesi diğer kurumlarımızda da başarıyla devam edecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.