Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

BİZ BÜYÜK VE GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ

24 Eylül 2018
344 kez okundu
BİZ BÜYÜK VE GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ için yorumlar kapalı


TÜRK ENERJİ-SEN Genel Merkez Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu üyelerimiz ile 6. Olağan Genel Kurulumuzda aynı listede yer aldığımız yol arkadaşlarımızın katılımıyla Yüksek İstişare Toplantımız, birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirilmiştir.

Toplantımızda, 13-14 Ocak 2018 tarihinde yapılan 6. Olağan Genel Kurulumuz sonrası devir alınan tablo, mevcut durum ile sendikamızın idari, mali ve teşkilatlanması ile ilgili hususları değerlendirmiş olup, Diğer yandan ülkemizin içerisinde bulunduğu siyasi, ekonomik ve sosyal durumu ve bu durumun kamu çalışanlarına etkileri istişare edilmiştir. Son olarak Sendikamızın vizyonu ile kısa, orta ve uzun vadeli planlarına ilişkin görüş alışverişinde bulunulmuştur.

Yapılan istişareler sonucunda ortaya çıkan birlik, beraberlik ve mücadeleye devam kararları için “TEK YÜREK TEK BİLEK” olan tüm yol arkadaşlarıma teşekkür eder, toplantımızın, camiamıza, kamu çalışanlarına devletimize milletimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Haktan niyaz eyler, tüm teşkilatımıza çalışmalarında başarılar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.