Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

RAHMET-İ İLAHİYE KAVUŞMUŞ DAVA ARKADAŞLARIMIZ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTTUK

12 Ekim 2018
765 kez okundu
RAHMET-İ İLAHİYE KAVUŞMUŞ DAVA ARKADAŞLARIMIZ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUTTUK için yorumlar kapalı

Türkiye Enerji-Sen’in sendikal mücadelesi esnasında hakkın rahmetine kavuşan merkez yöneticileri, şube, il ve ilçe organlarında görev yapan yönetici ve üyelerimiz için Genel Merkezimizde Mevlid-i Şerif okutuldu,  sonrasında Mevlide katılan ailelerimize kuranı kerim ve Türk bayrağı takdim edildi.

Program, ebediyete intikal eden yöneticilerimiz için Kuran tilaveti ve hatimlerle başladı. Daha sonra Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Mustafa Tümer yaptığı konuşma ile eller semaya hakkın rahmetine kavuşan yöneticilerimiz için kalktı.

TÜMER: UNUTMAK TÜKENMEKTİR GELECEĞE BAKARKEN, GEÇMİŞİMİZİ ASLA UNUTMADIK

Genel Başkanımız Mustafa Tümer, Türkiye Enerji- Sen’in geleceğe sahip çıkarken geçmişini de unutmadığını belirterek, “Türkiye Enerji-Sen’e gönül vermiş, emek vermiş ancak bugün aramızda olmayan ve ebediyete intikal eden tüm yöneticilerimize ve üyelerimize yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Biz geleceğe doğru bakarken, geçmişimizi de asla unutmadık, unutmayacağız, başta ülkemiz olmak üzere bütün dünyadaki Müslümanların huzura, barışa ve esenliğe kavuşmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu bağlamda, böylesine özel bir günde bu teşkilatın neferi olan ve bugünlere gelmesinde katkı sahibi olan ve bugün aramızda olmayan tüm yöneticilerimize ve üyelerimize Allah’tan rahmet diliyor, aileleri ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.” dedi.

Anma programına yaşamını yitirmiş olan merkez,  şube, il, ilçe yöneticilerimiz ve üyelerimizin aileleriyle birlikte Konfederasyonumuza bağlı sendikalarımızın Genel Başkanları, Genel Merkez Yöneticileri ve çok sayıda davetli de katıldı.


 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.