Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

MHP’DEN KONFEDERASYONUMUZA ZİYARET

17 Ekim 2018
162 kez okundu
MHP’DEN KONFEDERASYONUMUZA ZİYARET için yorumlar kapalı

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım konfederasyonumuzu ziyaret etti.

 

Genel Başkanımız Önder Kahveci ve bağlı sendikalarımızın Genel Başkanlarının hazır bulunduğu ziyarette gündem ve çalışma hayatına dair değerlendirmelerde bulunuldu.

 

KAHVECİ: VERDİĞİNİZ DESTEK İÇİN KAMU GÖREVLİLERİ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

 

Genel Başkanımız Önder Kahveci, çalışma hayatının bir çok sorunu olduğunu vurgularken, Milliyetçi Hareket Partisi’nin gösterdiği duyarlılıklar için teşekkür etti. Son olarak ek gösterge konusunda MHP’nin kanun teklifi verdiğinin altını çizen Genel Başkan Kahveci, memurların kısa zamanda TBMM’den müjdeli bir haber beklediklerini belirtti. Genel Başkan Önder Kahveci, MHP’nin kamu görevlilerine verdiği destek içinde teşekkürlerini iletti.

 

TÜRKİYE KAMU-SEN’İN GÖRÜŞLERİNİ ÖNEMSİYORUZ

 

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım’da Türkiye’nin ve kamu çalışanlarının sorunlarını bildiklerini ve yakından takip ettiklerini belirtirken, gereken desteğin bundan önce olduğu gibi bundan sonra da verileceğini ifade etti. Türkiye Kamu-Sen’in yeni Yönetim Kuruluna hayırlı olsun dileklerini sunan konuklarımız konfederasyon olarak Türkiye Kamu-Sen’in çok önemli ve etkin bir kuruluş olduğuna vurgu yaptılar. Büyükataman ve Yıldırım konfederasyonumuzun görüş ve önerilerinden daima faydalanmaya devam edeceklerinin altını çizdiler.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.