Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

TEŞKİLATLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

27 Mayıs 2019
247 kez okundu
TEŞKİLATLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ için yorumlar kapalı

İnanarak ve samimiyetle hep söyledik, ŞİMDİ TÜRK ENERJİ-SEN ZAMANI yılmayacağız yorulmayacağız, çalışacağız ve başaracağız diye. 15 Mayıs sürecinde bir önceki yıl rakamlarına göre resmî olmayan yaklaşık %7.9 oranında artırmak teşkilatlarımızın çok ciddi başarısıdır. Özelliklede Ankara 1.Nolu şubemiz faaliyet alanında olan en yeni kurumumuz ANT NATO POOL İŞLETMELERİ BAŞKANLIĞINDA kurum idari kurulu (KİK)yetkisini alarak İşyeri Yetkili Sendikası olmamız sendikamızın geleceğine dair umutlarımızı tazelemiş güç ve güven vermiştir.

Hiç haketmediğimiz halde yaşadığımız haksızlıklara hukuksuzluklara,belden aşağı vurmalara sırtımızdan hançerlenmelerimize rağmen asla yılmadan yorulmadan önce Allah’a sığınıp sonra kurucu irademiz ve siz çok kıymetli teşkilat mensuplarımızdan aldığınız güçle yolumuza devam ettik. Asla ağlamadık, sızlanmadık şikayetlenmedik. inançla azimle ve sabırla işimizi yaparak bu güzel günlere geldik. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan sabırla ve sadakatle yanımızda olan yol arkadaşlığı yapan emeği geçen teşkilatımızın her kademesindeki yiğit yürekli yol arkadaşlarıma şahsım ve TÜRK ENERJİ-SENDİKAMIZ adına teşekkür ediyorum.

Değerli arkadaşlarım
Yıllardır her 15. Mayıs’ta geriye giden, baş aşağı olan trend artık bitmiştir. Üye sayımız resmi olmayan sonuçlara göre %7.9 oranında artarak trendin yönünü yukarı çevirmiştir.
Allah mahçup etmesin bu başarı bizleri şımartmayıp tam tersine daha büyük başarılarımıza vesile olmalıdır.
Büyük bir aile olduğumuzu unutmadan hak bildiğimiz, inandığınız yolda ısrarla ve inatla her türlü fitne fesata ve her şeye rağmen kurucu değerlerimizden sapmadan, kamu çalışanlarının umudu olmaya, ülkemizin ve milletimizin milli birlik ve bekasında taraf olmaya ve bu manada daha büyük şevkle yolumuza devam edeceğiz.

Bu vesile ile teşkilatımızın uç beyleri şube başkanlarımıza, şube yönetim kurulu üyelerimize il, ilçe, işyeri ve sendika temsilcilerimize kadın kollarımıza hülasa tüm teşkilat mensuplarımıza ortaya koydukları inançlı ve azimli çalışmadan dolayı şahsım ve teşkilatımız adına tekraren tebrik ve teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında yürekten başarılar diliyorum. Varolsun TÜRKİYE Kamu-Sen Varolsun TÜRK ENERJİ-SEN. Sağolun varolun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.