Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

4/C den 4/B ye GEÇİRİLEN PERSONELLERİN KONUSUNU İKİ OTURUMDA 2 SAAT ANLATTIK

2 Eylül 2019
77 kez okundu
4/C den 4/B ye GEÇİRİLEN PERSONELLERİN KONUSUNU İKİ OTURUMDA 2 SAAT ANLATTIK için yorumlar kapalı

Genel Başkanımız Mustafa Tümer’in sosyal medya paylaşımıdır.

Türkiye Kamu-Sen temsilcisi olarak Kamu Görevlileri Hakem Kurulu 2.ci ve 5.ci oturumlarında söz alarak “sözde” 4/C den 4/B ye geçirilen personellerin ÜNVAN,ÜCRET ve EMEKLİLİK başta olmak üzere sorunlarını tüm detayları ile Hakem kurulu üyelerine bir bir çözüm yolları ile birlikte geçmişten bu güne anlattım.

Türkiye Kamu-Sen’imizin bu konudaki yıllardır süren ısrarını ve yaşanılan mağduriyetleri memur-Sen ve Kesk temsilcilerinin gözleri önünde söylenebilecek her şeyi herkes şahit söyledim, ve hatta dahada ileri giderek kendi ailemden örnekler verdim.
Zaten Türkiye Kamu-Sen başkaları gibi kapalı kapılar arkasında iş çevirmesini ne bilir nede yapar. Bu husus ve daha sonra yazacağımız tüm hususları hakem heyeti önünde söyledik bundan sonrada alayına ve aleni söylemeye devam edeceğiz.
Aldığımız cevabı aynen paylaşıyorum Sendikalı sendikasız (a) Sendikası (b) Sendikası herkes okusun fikrinide söylesin paylaşsın.

Hakem Kurulu Üyesi Maliye Bakan Yardımcısı AKP eski Şanlıurfa milletvekili Sn.Nureddin Nebati; Sn. Başkan çok güzel anlattınız hepimiz hem bilgilendik hem de etkilendik ANCAK; BU SİYASİ BİR KARAR BU KARARI BİZ VEREMEYİZ.
BU KONUYU SİYASİ İRADE İLE GÖRÜŞMEDEN OLACAK ŞEY DEĞİL DEDİ. Yorumunu sizlere bırakıyoruz.

Türkiye Kamu-Sen olarak ısrarla Hakem Kurulundan bir karar çıkartma zorlamalarımıza en son Bakan Yrd. Sn. Nebati, diğer konuları değil ancak “EMEKLİLİKLE” ilgili sorunu görüşüp çözeceğinin sözünü heyet huzurunda verdi. İlgili arkadaşlarımıza saygı ile duyururuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.