Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

TÜRKİYE SEVDALILARI SENDIKASI “BARIŞ PINARI HAREKATI”nı AMA’SIZ, FAKATSIZ, LAKİNSİZ SONUNA KADAR DESTEKLEMEKTEDİR !.

16 Ekim 2019
239 kez okundu
TÜRKİYE SEVDALILARI SENDIKASI “BARIŞ PINARI HAREKATI”nı AMA’SIZ, FAKATSIZ, LAKİNSİZ SONUNA KADAR DESTEKLEMEKTEDİR !. için yorumlar kapalı

Genel Başkanımız Mustafa Tümer’in sosyal medya paylaşımıdır.

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başlattığı “BARIŞ PINARI HAREKATI”başarı ile devam ettiği bir süreçte basın yayın ve sosyal medya üzerinden başlatılan karalama kampanyalarıda maalesef tüm hızıyla sürmektedir.

TÜRK ENERJİ-SEN DEVLETİNİN YANINDADIR
Şu çok net olarak bilinmelidir ki !.
Türkiye Kamu-Sen konfederasyonumuz başta olmak üzere TÜRK ENERJİ-SEN ve tüm sendikalarımız içimizdeki ihanetçi hainlere ve dışımızdaki Türk ve Türkiye düşmanların göreceği şekli ile amasız, fakatsız, lakinsiz ve savaşçı bir ecdadın nesli olarak”KAYGISIZ” en ön safta devletinin ve milletinin yanında; cephede savaşan kahraman Mehmetçiği, yüreğinde ve dualarında yaşamakta ve yaşatmaktadır.

Şehit evladının Ayyıldızlı Albayrağa sarılı tabutunun başında ağlamayacağım diyerek milyonları ağlatan anne babalarının yüreklerinde hissettiklerini kendi yüreğimizde hissederek kınalı kuzularımızın tırnaklarına taş değmeden evlerine anne babalarına ocaklarına dönmeleri tek arzumuz, Yüce Allah’tan dileğimizdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.