Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen,Sendika,Türk Enerji sendikası

ŞUBELERİMİZ

BATI KARADENİZ ŞUBESİ
Şube Başkanı Selami YOĞURTÇU TTK Üzülmez İşletme Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – İdari Duran DEMİRCİ TTK Genel Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Mali Cesarettin KARADENİZ TTK Genel Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Nurettin AKMAN TTK Karadon Müesssese Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Mahmut GÜNEŞ TTK Amasra İşletme Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat Fatih YAZAN Sanayi ve teknoloji İl Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl.
Düzce İl Temsilcisi Hüseyin KESKİN Sanayi ve Tekn. İl Müd.
Karabük İl Temsilcisi Harun Ömer KAYA Sanayi ve Tekn. İl Müd.
Bartın İl Temsilcisi Lütfi GENCER TTK Amasra Mües.Müdürlüğü
Kastamonu İl Temsilcisi Mehmet YAZAR TEİAŞ 22.İletim Bölge Md.
Çankırı İl Temsilcisi Muhsin ŞENTÜRK MKE Çankırı Silah Fabrikası Md.
Bolu İl Temsilcisi Mehmet YILDIZ DSİ 53.Şube Müdürlüğü

 

AVRASYA ŞUBESİ
Şube Başkanı M.Emin GÜLER MTA
Şube Bşk. Yrd. – İdari Dursun KÜLEKÇİ Sanayi ve Tek. İl Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Mali Behiye SARI DSİ 14. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Ruknettin AKIN TAEK Çekmece Nük. Arş.Eğt.Mrk.
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Murat AKYÜREK EÜAŞ Eğitim Müdürlüğü İSTANBUL
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat  Şafak GÜMEN DSİ 14. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl. Serdar SARIÇAM  TAEK ÇNAEM
Kırklareli İl Temsilcisi Hüsamettin KARAGENÇ T.Ş.F.A.Ş. Alpullu Şeker Fabrikası
Sakarya İl Temsilcisi Serhat VAYIS SEDAŞ KOORD. TEDAŞ
Edirne İl Temsilcisi Mehmet KİREÇ TEİAŞ 20. İletim Bölge Md.
Tekirdağ İl Temsilcisi Bülent GÜL Sanayi ve Tekn. İl Müd

 

MARMARA ŞUBESİ
Şube Başkanı Murat YILMAZ Bandırma Bor ve Asit Fab. İşl. Müd.
Şube Bşk. Yrd. – İdari Zafer DOĞAN DSİ 1. Bölge Müdürlüğü Bursa
Şube Bşk. Yrd. – Mali Gürkan POLAT DSİ 1. Bölge Müdürlüğü Bursa
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Cemal GÖRÜŞ Sanayi ve Tekn. İl Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Adem AKTAŞ DSİ 1. Bölge Müdürlüğü Bursa
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat Cenk AYGÜN TEİAŞ Çanakkale Bakım Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl. Hasan KOŞU Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü
Balıkesir İl Temsilcisi Macit AKGÜN TEİAŞ İşletme Bakım Müdürlüğü
Çanakkale İl Temsilcisi Cenk AYGÜN TEİAŞ İşletme Müdürlüğü
Bilecik İl Temsilcisi
Yalova İl Temsilcisi Mehmet YILDIZ Sanayi ve Tekn. İl Müd.

 

BATI ANADOLU ŞUBESİ
Şube Başkanı  İsmail GÜNDÜZ  DSİ 34. Şube Müd.
Şube Bşk. Yrd. – İdari  İsmail FIÇICI  Sanayi ve Teknoloji il Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Mali Ayfer DURUK Eskişehir Şeker Fab.
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat  Hüseyin YILMAZ  Msb Ant Nato pol Batı Bölge Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim  H İbrahim Alkan  Teiaş 6. Bölge Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat  Beytullah TURAN  TKİ GLİ Bölge Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl.  Selçuk KONAK  Kırka Bor İşletme Müd.
Eskişehir İl Temsilcisi Gazi KOCABAŞ DSİ 3. Bölge Müdürlüğü
Afyon İl Temsilcisi Mehmet YILDIR Şeker Fabrikası Müdürlüğü
Uşak İl Temsilcisi Ömer ÇAKMAK Uşak Şeker Fabrikası Müdürlüğü

 

İÇ ANADOLU ŞUBESİ
Şube Başkanı Mustafa OVALI DSİ 4. Bölge Müdürlüğü KONYA
Şube Bşk. Yrd. – İdari
Şube Bşk. Yrd. – Mali Ömer MUSLUKÇU Sanayi ve Teknoloji İl Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Ertuğrul SAYAR MTA Bölge Müdürlüğü KONYA
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Recep UĞUZ TEİAŞ 9. Bölge Md.
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat Osman ERKAN DSİ 18. Bölge Müdürlüğü ISPARTA
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl.  Hasan SARPER  DSİ 4. Bölge Müdürlüğü KONYA
Niğde İl Temsilcisi Adnan SARAÇOĞLU T.Ş.F.A.Ş.Bor Şeker Fabrikası
Aksaray İl Temsilcisi M Tolga NACAR DSİ 44. Şube Müdürlüğü
Karaman İl Temsilcisi Özlem SAKA (KOÇAK) Sanayi ve Teknoloji İl Müd.
Antalya İl Temsilcisi Ramazan ÖZDEN DSİ 13. Bölge Müdürlüğü
Burdur İl Temsilcisi Mehmet KILINÇ T.Ş.F.A.Ş. Burdur Şeker Fabrikası
Isparta İl Temsilcisi Mustafa EROĞLU TEİAŞ 7. Bölge Müd.

 

ÇUKUROVA ŞUBESİ
Şube Başkanı Mehmet YEYEN Sanayi ve Tekn. İl Müd.
Şube Bşk. Yrd. – İdari  ALİ YILMAZ MTA Doğu Akdeniz Bölge Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Mali İker ŞEVİK DSİ 6. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Ata DURMUŞ Sanayi ve Teknoloji İl Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Kurtuluş ORTAK DSİ 6. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat Filiz AKGÜL Doğu Akdeniz Yük Tevzi İşlt Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl. Bekir KÖKEN  MTA Doğu Akdeniz Bölge Müd.
Mersin İl Temsilcisi Ata DURMUŞ Sanayi ve Teknoloji İl Müd.
Hatay İl Temsilcisi Semih ÜNAL DSİ 63. Şube Müdürlüğü
Osmaniye İl Temsilcisi Ercan POLAT DSİ  Şube Müdürlüğü

 

BARAJLAR ŞUBESİ
Şube Başkanı Fadlı GÜL DSİ 9. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – İdari Salih DAĞ DSİ 9. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Mali Haluk KAZAR Elazığ Şeker Fab.
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Semih SAYIN  DSİ 9. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Burhan TURAN EÜAŞ Keban HES İşletme Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat Ahmet KESKİNBALTA DSİ 92. Şube Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl.  Onur GÜLERYÜZ  DSİ 9. Bölge Müdürlüğü
Malatya İl Temsilcisi Ahmet KESKİNBALTA DSİ 92 Şube Müdürlüğü
Şanlıurfa İl Temsilcisi Osman HANAZ DSİ 15. Bölge Müdürlüğü
Diyarbakır İl Temsilcisi Selçuk TURAN DSİ 10. Bölge Müdürlüğü

 

ORTA ANADOLU ŞUBESİ
Şube Başkanı Hamza ER DSİ 12. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – İdari Ömer ÇOŞKUN DSİ 12. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Mali Fatih POLAT DSİ 12. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Emrah ÖZEN DSİ 12. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Akif SÜT TEİAŞ İşletme Bakım Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat Ümit TÜRKMENOĞLU Teiaş İşletme Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl. Mehmet KAHRAMAN DSİ 12. Bölge Müdürlüğü
Tokat İl Temsilcisi Osman DENİZ DSİ 72. Şube Müdürlüğü
Kırşehir İl Temsilcisi Ümit TÜRKMENOĞLU Teiaş İşletme Müdürlüğü
Yozgat İl Temsilcisi Murat BARAN DSİ 123. Şube Müdürlüğü
Sivas İl Temsilcisi Akif SÜT TEİAŞ İşletme Bakım Müdürlüğü

 

DOĞU ANADOLU ŞUBESİ
Şube Başkanı  Ümit ÇETİNKAYA  TEİAŞ 15. Bölge Müd.
Şube Bşk. Yrd. – İdari  Sevda ÖZÇELİK Şeker Fabrikası Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Mali Gökhan ŞENGÜL DSİ 8. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Taner PALABIYIK DSİ 8. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Hulki AYÇİÇEK Erzurum Şeker Fabrikası
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat Ahmet ÇAŞKURLU Erzincan Şeker Fabrikası
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl. Yusuf ALKAN Erzurum Şeker Fabrikası
Erzincan İl Temsilcisi Kamil YÜCEL Erzincan Şeker Fabrikası
Kars İl Temsilcisi Nesip BUDAK DSİ 24. Bölge Müdürlüğü
Ağrı İl Temsilcisi Murat KILIÇ DSİ 85. Şube Müdürlüğü
Iğdır İl Temsilcisi İrfan ÖNAL DSİ 242. Şube Müdürlüğü
Muş İl Temsilcisi Yunus KOCAMAN Muş Şeker Fabrikası Müdürlüğü
Van İl Temsilcisi Bülent KUTBEYOĞLU DSİ 17. Bölge Müdürlüğü
Batman İl Temsilcisi Murat GİRİZHAN Dicle ve Yöresi Hes İşletme Müd.
Bitlis İl Temsilcisi Şinasi BAYRAK TEİAŞ 17. Bölge Müd.

 

DOĞU KARADENİZ ŞUBESİ
Şube Başkanı Sezgin KALAY DSİ 22. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – İdari Turgut ALBAYRAK ÇAYKUR Çamlı Çay Fabrikası Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Mali Mehmet Yaşar KILIÇASLAN ÇAYKUR Araklı Çay Fabrikası Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Taner BEKAR MTA Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Ömer KALYONCU DSİ 22. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat İsmail KARAGÜL TEİAŞ 14. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl. Muhammet OSMANÇELEBİOĞLU ÇAYKUR Bölümlü Çay Fab. Müd.
Giresun İl Temsilcisi Ayhan BODANCI Sanayi ve Tekn.İl Müd.
Gümüşhane İl Temsilcisi Ali ALTINOK DSİ 223. Şube Müdürlüğü
Bayburt İl Temsilcisi Şerif YEŞİL DSİ 225. Şube Müdürlüğü

 

ORTA KARADENİZ ŞUBESİ
Şube Başkanı Talha DİNÇ DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Samsun
Şube Bşk. Yrd. – İdari Ersin YILMAZ TEİAŞ 10. Bölge Md.Samsun
Şube Bşk. Yrd. – Mali Berkin KILINÇ DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Samsun
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Bülent GÜMÜŞEL DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Samsun
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Selçuk BİRGÜL DSİ 75. Şube Müdürlüğü Ordu
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat Ekrem TEKİN EÜAŞ Altınkaya HES İşl. Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl. Bayram ÜSTÜN Sanayi ve Teknoloji İl Müd.
Amasya İl Temsilcisi Ali Kuzu EKERCAN DSİ 73. Şube Müdürlüğü
Çorum İl Temsilcisi İbrahim KUŞKAYA DSİ 54. Şube Müdürlüğü
Sinop İl Temsilcisi Bekir KOZANOĞLU DSİ 74. Şube Müdürlüğü
Ordu İl Temsilcisi Yekta YÜKSEL DSİ 75. Şube Müdürlüğü

 

EGE ŞUBESİ
Şube Başkanı Recep ÇAKMAK Sanayi ve Teknoloji İl Müd.
Şube Bşk. Yrd. – İdari Sebahattin BATUR Sanayi ve Teknoloji İl Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Mali Meliha ÇELİK Sanayi ve Teknoloji İl Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Hüseyin YAŞAR TEİAŞ Eğitim Merkezi Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Recep KAVZA DSİ 21. Bölge Müdürlüğü/ Aydın
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat Yaşar KÖKSAL MSB ANT Başkanlığı
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl. Aziz KARAPINAR TEİAŞ 21. Bölge Müdürlüğü
Manisa İl Temsilcisi Akif KARAKAYA TEİAŞ 3. Bölge Müdürlüğü
Aydın İl Temsilcisi Muzaffer KILCI DSİ 21. Bölge Müdürlüğü/ Aydın
Denizli İl Temsilcisi Oğuzhan AYDEMİR TEİAŞ 21. Bölge Müdürlüğü
Muğla İl Temsilcisi Mustafa ŞAHİN DSİ İşletme Müdürlüğü/Muğla

 

DOĞU AKDENİZ ŞUBESİ
Şube Başkanı Emrullah KARADÖL DSİ 20. Bölge Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – İdari Özkan ÖNAL EÜAŞ AEL
Şube Bşk. Yrd. – Mali Hacı ÇANAK EÜAŞ Menzelet Hes İşletme Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Mehmet YENİDOĞAN EÜAŞ Afşin Elbistan Linyit İşlt. Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Ejder BUYRUK DSİ 201. Şube Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat Yunus Emre CANTÜRK EÜAŞ Afşin Elbistan Linyit İşlt. Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl. Mevlüt ŞAKALAR EÜAŞ Afşin Elbistan B Termik Santr.
Gaziantep İl Temsilcisi Hasan AYTAÇ (Hacı oğ.) DSİ 202. Şube Müdürlüğü
Adıyaman İl Temsilcisi Murat Ümit ÇEVİK DSİ 203. Şube Müdürlüğü
Kilis İl Temsilcisi Mehmet TANDIRCIOĞLU Sanayi ve Teknoloji İl Müd.

 

KAÇKAR ŞUBESİ
Şube Başkanı Kahraman UZUNALİ ÇAYKUR Pazarköy Çay Fabrikası
Şube Bşk. Yrd. – İdari Zafer ÖZKAYA ÇAYKUR Büyükköy Çay Fabrikası
Şube Bşk. Yrd. – Mali Kamil Engin İSLAMOĞLU ÇAYKUR Çiftlik Çay FAB
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Mustafa ŞENTÜRK ÇAYKUR Arhavi Fabrikası
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Ahmet KUVVET  ÇAYKUR Kalkandere Çay Fab.
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat Recep AZMAN ÇAYKUR Sabuncular Çay Fab.
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl. Hasan Erkan ERÖZ DSİ 26. Bölge Müdürlüğü
Artvin İl Temsilcisi Ömer Faruk ÇAKMAK DSİ 26. Bölge Müdürlüğü

 

ANKARA 1 NO’LU ŞUBESİ
Şube Başkanı Cihangir Hulusi GÖK MKE BARUTSAN Rok. ve Pat. F.
Şube Bşk. Yrd. – İdari Ali İhsan ATAK MKEK Genel Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Mali Cavat DEMİRGÜNEŞ MKEK Kırıkkale Barut Fabrikası
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Berna İNAN ÖTÜNÇEL MKE Gazifişek Fabrikası Müd.
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Ersin KAHYAOĞLU MKEK Ağır Silah ve Çelik Fabrikası
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat Alper TOL MKEK Genel Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl. Emin KÜTÜKOĞLU MKEK Silah  Fabrikası
Kırıkkale İl Temsilcisi İlker MAZILIGÜNEY MKE Barut Fabrikası Müdürlüğü

 

 

ANKARA 2 NO’LU ŞUBESİ
Şube Başkanı
Şube Bşk. Yrd. – İdari
Şube Bşk. Yrd. – Mali  ………………………………………  …………………………………………
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl.

 

ANKARA 3 NO’LU ŞUBESİ
Şube Başkanı Fatih Mehmet KILIÇ KOSGEB
Şube Bşk. Yrd. – İdari Selami YILDIRIM Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Şube Bşk. Yrd. – Mali A.Emin YALÇINKAYA Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Baha Bülent ANDİÇ KOSGEB
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim İbrahim Alperen EROĞLU  T.Ş.F.A.Ş. Genel Müdürlük
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat Burhan ARSLAN T.Ş.F.A.Ş. Genel Müdürlük
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl.  Yunus DOĞAN  KOSGEB

 

ANKARA 4 NO’LU ŞUBESİ
Şube Başkanı
Şube Bşk. Yrd. – İdari Recep UYSAL DSİ Genel Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Mali Ramazan KORMAZER EÜAŞ Genel  Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Teşkilat Arap TELLİ DSİ Genel Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Eğitim Habib AKBAŞ EÜAŞ Genel Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Mevzuat Ahmet TİMUROĞLU TEDAŞ Genel Müdürlüğü
Şube Bşk. Yrd. – Basın ve Sos.İşl. Emrah KILIÇ TEİAŞ Genel Müdürlüğü İşlt.Dai.Başk.