Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen

GENEL MERKEZ DENETLEME KURULU

ScanImage00527

KERİM EFLATUN

DENETLEME KURULU BAŞKANI

                   1962 Yılında Elazığda doğdu. İlk, Orta, Lise Öğrenimini Elazığ İmam Hatip Lisesi tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünde lisans eğitimini aldı.

                   1990 yılında Elazığ TEDAŞ’ da memuriyet hayatına başladı, sırasıyla Tahsilat Şefliği, Basın ve Halkla İlişkiler Şefliği görevlerinde bulundu. Tedaş’ ın özelleştirilmesinden sonra 2011 yılında DSİ Genel Müdürlüğü 9. Bölge Müdürlüğünde göreve başladı.

                   1992 Kamu-Sen’in kuruluşundan itibaren Şube Başkan Yardımcılığı ve Şube başkanı olarak görevini yürüttü . Halen Türk Enerji-SEN Barajlar Şube Başkanlığı ve Kamu-Sen İl Temsilciliği görevini yürütmektedir.

                   Evli 4 çocuk Babasıdır.

kamil çetin

KAMİL ÇETİN

DENETLEME KURULU RAPORTÖRÜ

               1956 yılında Eşme-Uşakta doğdu. ilk,orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Eğitim Enstitüsünde (Fransızca) lisans eğitimini tamamladı.

               1979 SSK Genel Müdürlüğünde Memuriyet hayatına başladı, sırasıyla Ankara Sigorta Müdürlüğünde şef, Petrol Ofisi Genel Müdürlüğü Şb.Müdür Yardımcılığı ve Uzman Yardımcılığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında uzman olarak çalıştı. Bakanlıta halen Şube Müdürü olarak  görevini sürdürmektedir.

               Evli 2 Çocuk Babasıdır.

LKMNFVINSIVN

EMRULLAH KARADÖL

DENETLEME KURULU ÜYESİ

                     1955 yılında Kahramanmaraş Yenicekale nahiyesinde  doğdu. ilk okulu burada tamaladıktan sonra Orta ve Endüstri Meslek Lisesini Kahramanmaraşta bitirdi.

                    1977 yılında DSİ Genele Müdürlüğü 20. Bölge Müdürlüğünde memuriyet hayatına başladı 28 yıl Sivil Savunma Amirliği Yaptıktan sonra 1995 yılından butarafa teknisyen olarak halen bu kurumda görevine devam etmektedir.

                   Türk Enerji-Sen Doğu Akdeniz Şube Başkanlığı görevini yürütmektedir.

                   Evli 4 Çocuk Babasıdır.