Türk Enerji-Sen, Enerji, Türkiye Kamu-Sen

GENEL MERKEZ DİSİPLİN KURULU

ERDAL PALA

ERDAL PALA

(Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı)

        1962 yılında Kayseri , Sarız’ da doğdu. İlk, Orta öğrenimi burda aldıktan sonra Kayseri Ticaret Lisesinde başlayıp, Nevşehir Ticaret Lisesinde 1981 yılında tamamladı.

Uzun yıllar ticaretle uğraştıktan sonra 2001 yılında TMO Egsaş şirketinde işe girdi, 2002 yılında KOSGEB Başkanlığında muhasebeci olarak Memuriyet hayatına başladı halen bu kurumda görev yapmaktadır.

2004-2007  yılları arasında Ankara  3 Nolu Şubemizde Yönetim Kurul Üyeliği görevinde bulundu, 5. Olağan Genel Kurulunda Disiplin Kurulu Başkanlığına seçildi.

Evli Saltuk Buğrahan, Mehmet Buminhan isminde iki oğlu ve Aybala isminde bir kızı vardır. üç Çocuk babasıdır.

DURMUŞ DOĞRUYOL

(Genel Merkez Disiplin Kurulu Raportörü)

       11.03.1963 Yozgat’ da doğdu, İlk okulu Ergenekon İlköğretimde, Orta okulu Bahçelievler Cumhuriyet Lisesinde, Lise tahsilini Ankara Motor Teknik Lisesinde bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinden mezun oldu.

Askerden sonra Sanayi ve Ticaret Bakanlığında ( Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı) memuriyete başladı, 13 yıl  Kayseride görev bulundu,  aynı zamanda Kayseri Polis Okulu ve Beden Terbiyesinde öğretmenlik yaptı. 2002 yılında istanbula tayin oldu, sırasıyla Bakanlık Temsilcisi, Bakanlık Komiseri, Denetci olarak görev yaptı  Ölçü ve Ayar Memuru olarak görevine devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

190587_190206974350454_5320511_n

MUSA YILMAZ

(Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi)

       11.08.1953 tarihinde Kahramanmaraş, Elbistan’da doğdu. İlk, Orta ve Lise tahsilini Elbistanda yaptı. Gaziantep Üniversitesi Kahramanmaraş Meslek Yüksek Okulunu bitirdi. Askerliğini 162. dönem yedek subay olarak yaptı.

Afşin  Elbistan  A termik Santralı kuruluşunda FosterWheeler şirketinde askerlik öncesi ve sonrası kısa çalışmalar sonucunda 01.06.1981 tarihinde TKİ Afşin Elbistan Linyitleri Müessese Müdürlüğünde tekniker olarak Memuriyet hayatına başladı. Halen uzman tekniker olarak görevini sürdürmektedir.

Türk Enerji-Sen’ in Kuruluş yılı olan  1992 yılından bu tarafa İşyeri Temsilciliği, İşyeri Baş Temsilciliği,  Doğu Akdeniz Şube Mali Sekreterliği ve Teşkilatlandırma Sekreterliği görevlerinde bulundu. Evli Dört Çocuk Babasıdır.

MURAT YILMAZ

MURAT YILMAZ

(Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi)

      1963 yılında Elazığ’ da doğdu İlk, Orta ve Lise eğitimini Elazığ’da tamamladı. 1985 yılında Gazi Üniversitesi Teknik eğitim Fakültesin den mezun oldu.

Memuriyet hayatına Manisa Kırkağaç Endüstri Meslek Lisesinde başladı, sırasıyla Elazığ,Tarsus ve  Manisa/Demirci de Öğretmenlik, Müdür Yardımcılığı ve Müdür olarak görev yaptı.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğüne tayin oldu, halen Bandırma Bor ve Asit Fabrikası işletme  Müdürlüğünde Başuzman olarak görev yapmaktadır.

2010-2013 yılları arasında Marmara Şube Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı,2013 yılı Kasım ayında yapılan Şube Kongrelerinde Şube Başkanı olarak seçildi.

Evli İki çocuk babasıdır.

ScanImage00685

FETHİYE KESKİN

(Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi)

       1965 yılında Erzurum’ da doğdu, Gazi Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Kimya Mühendisliğinden mezun oldu.  1990 TÜĞSAŞ A.Ş Genel Müdürlüğünde İşletmeler Dairesi Başkanlığında Mühendis olarak göreve başladı, sırasıyla Malzeme ve İkmal Dairesi Başkanlığında Mühendislik ve Müdür Yardımcılığı, İşletme Dairesi Başkanlığında Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Sümer Holding de İşletme Dairesi Başkanlığında Teknik Uzman olarak görevini yürütmektedir.

ISO 9000, Korozyon Kontrolü ve norm kadro çalışmalarında tecrübe sahibi İngilizce bilmektedir.